Bodrum Kuru Meyve

2014 Ekim ayında kurulan firmamızda ürettiğimiz kurutulmuş meyveler; zamanında ve ürün bol iken toplanan meyvelerin streril bir ortamda ve hijyenik koşullarda, kurutma makinelerinde suyunun uçurulması yöntemi ile hazırlanmaktadır.

İçinde hiç bir katkı maddesi bulunmamaktır. Tamamen doğal ortamda kurutulmuştur. Tadı tazesine göre daha yoğun olan bu meyveler sağlık için oldukça faydalıdır. Kurutulmuş meyve daha çok tat ve daha çok lif demek olduğundan özellikle diyet yapanlar için iyi bir fırsattır. Kurutulmuş meyvelerin raf ömrü daha uzundur ve taze meyve ile karşılaştırıldığında daha yüksek C vitamini ve polifenol içermektedir. Steril ve hijyenik bir ortamda özenle hazırladığımız ürünlerimizi, siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktan onur duyarız.

Kuru Meyveler Yorgunlukla Savaşır ve Kemikleri Güçlendirir

Menopozdan sonra kadinlar kemik yoğunluğunu kaybetmeye başlar ve bununla beraber çeşitli riskler oluşur. Kuru meyveler hem enerji sağlayabilir hem de kemikleri güçlendirir. Kuru Meyveler diyetinizden asla eksik etmemeniz gereken sağlıklı ve lezzetli bir opsiyondur. Kurutma sürecinde içeriklerindeki su gitmiş olsa da, çok fazla mineral ve protein sağlar ve güne başlarken enerji vermek konusunda harikadırlar. Kuru meyveler kahvaltı için harika bir seçimdir, kabızlığı önlerler ve içeriklerindeki yüksek oranda kalsiyum ve çinko sayesinde kemikleri güçlendirirler. Kuru meyveler sağlığınız için büyük dosttur, ancak tabii ki bu gıdaları da kararında tüketmek gerekir.